İçeriğe geç

Paranın Üzerine Okunan Dua

 

Her birimiz kazandığımız parayı arttırabilmek için çeşitli yöntemlere başvururuz. Bir Müslümanın yapması gereken her zaman elinden geleni yapıp, Allah’a dua etmektir. Dua etmenin de çeşitli yolları bulunmaktadır. Bunlardan biri de paranın üzerine okunulan bereket dualarıdır.

Esasında işini hakkı ile yaparak helal kazanç elde eden herkes bereketli bir kazanca sahip olur. Ve bu bereketin de faydasını her daim görür. Fakat buna rağmen bereketin de katmanları bulunur. Her para bir diğeri kadar bereketli olmayabilir. Para üzerine okunan dualar, bu bereketi arttırmayı hedeflemektedir. Sizlerde paranın üzerine dua okuyarak kazancınızın bereketini arttırmak için bir çabada bulunabilirsiniz. Okuyabileceğiniz dualar şunlardır:

  • Rabbi inni kateltu minhum nefsen ferhamna. ve in erselteha fe’hfızha bima tehfezu bihi ıbadeke’s-salihin.

Bu duayı paranın üzerine 3 kez okur, üflerseniz kolayca para kazanır ve paranızın bereketini arttırırsınız.

  • Rabbena ya kuddüs,’ecma’in acilena fil fulusin nasi.

Bu dua da yine para üzerine okunan bir duadır. Bir işletmeniz varsa ve müşteriniz az ise bu duayı para üzerine okuyunca, iyi satış yapabilirsiniz. Eğer maddi sıkıntılarınız varsa, yine bu duayı para üzerine okuyarak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

  • Bismillahırrahmanirrahim.Vemen yettekıllahe yec’al lehunmahracen,ve yerzukhu min haysü la yahtesip. Ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh.innallâhe bâligu emrih(emrihî), kad cealallâhu li kulli şey’in.
    Bu dua toplamı 10 lira olacak 40 adet bozuk para üzerine okunur. 21 gün boyunca aralıksız olarak okunması gerekmektedir. Önünüzdeki 21 günlük vaktinize göre bu duayı 111 kez ya da 570 kez okuyabilirsiniz. Okunmuş olan parayı üzerinizde taşıyabileceğiniz gibi, kumbara gibi para saklanan herhangi bir cisim içerisinde de taşıyabilirsiniz. Bu duayı belirttiğimiz şekilde okuyan kişi parada ve nimette bereket elde eder, rızkı artarak kazancı çoğalır.
  • “Ya Ganiyyu Ya Muğni Ya Fettahu Ya Vehhabu Ya Rezzaku”

Zenginlik İçin Okunacak Dualar ve Esmalar

Acil Para Duası


Bu Esmaları miktarı önemli olmaksızın 7 adet kağıt para üzerine okumalısınız. Esmaların zikir sayısı 998 kezdir. Aralık bırakmadan okumanız gerekir. Okunmuş olan bu paraları cüzdan ya da çantanızda taşıyabilirsiniz.

Duanı EKLE ve Hayırlı Dualara AMİN de!
Tarih:Blog

Tek Yorum

  1. Selcuk Selcuk

    Bu duaların Arapça yazılımlarını da verirmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir