İçeriğe geç

Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Sevgilisi terk eden, nişanlısı veya sözlüsünden ayrılan, eşinin aldattığını düşen yahut çiftler arasından oluşan küslükler ve soğumalar çoğunlukla başarılı olarak düzeltilmektedir. Burada ilk bilinmesi gereken nokta şudur ki şu duayı okuyayım veya okudum düzeldi diye bir şey yoktur. Nasıl ki tıpta hastalık yoktur hasta vardır, aynı şekilde burada da her kişi için okunması ve yapılması gereken şeyler farklıdır.

DİKKAT! Önemli olan çiftler arasında sorunun kaynağı tespit edilmelidir. Burada manevi sorunu kastetmekteyim. Yani bir çifte nazar değmiş olabilir, sadece erkeğe veya bayana değmiş de olabilir. Aynı şekilde musallat durumu veya birisi tarafından ilaç büyü v.s de yapılmış olabilir. Bunu ancak varlıklarla çalışan ehil bir hoca sayesinde anlayabilirsiniz. Hoca yapmanız gerekenler konusunda sizi bilgilendirecektir.

Burada hüddam ilmine vakıf olan hoca önce sorunu tespit ettikten sonra sorun neyse onu kaldırır. Bunu irtibatta olduğu varlıklar aracılığı ile yapar. En önemli konu budur.. Bu noktada sizin yapacağınız bir şey yoktur. Daha sonra sorunun tekrarlamaması ve oluşan hasarların düzelmesi için çalışmalar yapılır. Hoca tarafından yapılacaklar kişiye söylenir. Nelerin nasıl okunması gerektiği gerekiyorsa yedirilip içerilme varsa nasıl yapacağı v.s gibi konularda bilgi verecektir. Tüm bu işlemlerle çiftin arasını bozan engel kalkmış ve çiftler birbirine saygı ve sevgisini geri kazanacaktır.

Sevgilisi terkeden veya ayrılan bir kimse çok vakit geçirmeden sorunu çözmeye çalışmalıdır. Malum gözden uzak olan gönülden de uzak olur. Sevgiliyi geri getirme çalışmalarında 3 gün 7 gün ve 41 gün meselesi vardır. Yani 41 günde kişi gelmezse ondan sonra durum daha zordur. Ama genellikle 7.-10. günler arası olumlu sonuç alınır. Tabiki bu kişilere ve durumlara göre değişiklik gösterebilir. Whatsapp hattından bu konuda ilgili Hüddam Hocası için yazabilirsiniz.

Haberlerden: Bilimsel araştırmalara göre babalar ve kayınpederler ayrılmak üzere olan eşlere arabuluculuk açısından çok etkili olduğu anlaşılmıştır. Evli çiftler boşanmadan önce sorunlarını bu büyüklere açarak destek istemeleri faydalarına olacaktır. İnsanların içinde bulunan benlik duygusundan dolayı herkes kendini haklı görmekte hatalı olduğu noktaları kaçırmaktalar bu noktada büyükler kendilerine yardımcı olabilir..

Duanı EKLE ve Hayırlı Dualara AMİN de!
Tarih:Blog

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir